1.5SMC13AT3
1.5SMC13AT3
Part Number :
1.5SMC13AT3
Description :
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC SMC
Datasheet :
1.5SMC13AT3.pdf
In Stock :
2738
Delivery Services :
1.5SMC13AT3
Comments
    1.5SMC13AT3 Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    11.1V
    Voltage-Breakdown(Min):
    12.4V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    18.2V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    82A
    Power-PeakPulse:
    1500W (1.5kW)
    OperatingTemperature:
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    MountingType:
    Surface Mount
    1.5SMC13AT3 FAQ
    1. How to order 1.5SMC13AT3 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the 1.5SMC13AT3 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC13AT3?
    1.5SMC13AT3 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.