1.5SMC22AT3
1.5SMC22AT3
Part Number :
1.5SMC22AT3
Description :
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC SMC
Datasheet :
1.5SMC22AT3.pdf
In Stock :
3573
Delivery Services :
1.5SMC22AT3
Comments
    1.5SMC22AT3 Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    18.8V
    Voltage-Breakdown(Min):
    20.9V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    30.6V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    49A
    Power-PeakPulse:
    1500W (1.5kW)
    OperatingTemperature:
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    MountingType:
    Surface Mount
    1.5SMC22AT3 FAQ
    1. How to order 1.5SMC22AT3 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the 1.5SMC22AT3 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC22AT3?
    1.5SMC22AT3 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.