1.5SMC24AT3
1.5SMC24AT3
Part Number :
1.5SMC24AT3
Description :
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC SMC
Datasheet :
1.5SMC24AT3.pdf
In Stock :
2986
Delivery Services :
1.5SMC24AT3
Comments
    1.5SMC24AT3 Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    20.5V
    Voltage-Breakdown(Min):
    22.8V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    33.2V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    45A
    Power-PeakPulse:
    1500W (1.5kW)
    OperatingTemperature:
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    MountingType:
    Surface Mount
    1.5SMC24AT3 FAQ
    1. How to order 1.5SMC24AT3 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the 1.5SMC24AT3 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 1.5SMC24AT3?
    1.5SMC24AT3 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.