72V3631L15PQF
72V3631L15PQF
Part Number :
72V3631L15PQF
Manufacturer :
Renesas Electronics America Inc
Description :
IC SYNCFIFO 512X36 15NS 132QFP
Datasheet :
72V3631L15PQF.pdf
Category :
Logic - FIFOs Memory
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
2364
Delivery Services :
72V3631L15PQF
Comments
    72V3631L15PQF Specifications
    Category:
    Logic - FIFOs Memory
    Packaging:
    Tray
    Series:
    72V
    ProductStatus:
    Obsolete
    MemorySize:
    18K (512 x 36)
    Function:
    Synchronous
    DataRate:
    66.7MHz
    AccessTime:
    10ns
    Voltage-Supply:
    3 V ~ 3.6 V
    Current-Supply(Max):
    400µA
    BusDirectional:
    Bi-Directional
    ExpansionType:
    Depth, Width
    ProgrammableFlagsSupport:
    Yes
    RetransmitCapability:
    Yes
    FWFTSupport:
    OperatingTemperature:
    0°C ~ 70°C
    MountingType:
    Surface Mount
    72V3631L15PQF FAQ
    1. How to order 72V3631L15PQF on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the 72V3631L15PQF price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 72V3631L15PQF?
    72V3631L15PQF Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.