AISC-1008-R039J-T
AISC-1008-R039J-T
Part Number :
AISC-1008-R039J-T
Description :
FIXED IND 39NH 1A 150 MOHM SMD
Datasheet :
AISC-1008-R039J-T.pdf
In Stock :
643
Delivery Services :
AISC-1008-R039J-T
Comments
    AISC-1008-R039J-T Specifications
    Inductance:
    39 nH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    1 A
    DCResistance(DCR):
    150mOhm Max
    Q@Freq:
    50 @ 350MHz
    Frequency-SelfResonant:
    1.5GHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    50 MHz
    1008 (2520 Metric)
    AISC-1008-R039J-T FAQ
    1. How to order AISC-1008-R039J-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the AISC-1008-R039J-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AISC-1008-R039J-T?
    AISC-1008-R039J-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.