AISC-1008-R047J-T
AISC-1008-R047J-T
Part Number :
AISC-1008-R047J-T
Description :
FIXED IND 47NH 1A 160 MOHM SMD
Datasheet :
AISC-1008-R047J-T.pdf
In Stock :
608
Delivery Services :
AISC-1008-R047J-T
Comments
    AISC-1008-R047J-T Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    AISC-1008
    Material-Core:
    Ceramic
    Inductance:
    47 nH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    1 A
    DCResistance(DCR):
    160mOhm Max
    Q@Freq:
    65 @ 350MHz
    Frequency-SelfResonant:
    1.5GHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    50 MHz
    1008 (2520 Metric)
    AISC-1008-R047J-T FAQ
    1. How to order AISC-1008-R047J-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the AISC-1008-R047J-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AISC-1008-R047J-T?
    AISC-1008-R047J-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.