AISC-1008-R10J-T
AISC-1008-R10J-T
Part Number :
AISC-1008-R10J-T
Description :
FIXED IND 100NH 650MA 560MOHM SM
Datasheet :
AISC-1008-R10J-T.pdf
In Stock :
701
Delivery Services :
AISC-1008-R10J-T
Comments
    AISC-1008-R10J-T Specifications
    Inductance:
    100 nH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    650 mA
    DCResistance(DCR):
    560mOhm Max
    Q@Freq:
    60 @ 350MHz
    Frequency-SelfResonant:
    1GHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    25 MHz
    1008 (2520 Metric)
    AISC-1008-R10J-T FAQ
    1. How to order AISC-1008-R10J-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the AISC-1008-R10J-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AISC-1008-R10J-T?
    AISC-1008-R10J-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.