AMPLA7030S-220MT
AMPLA7030S-220MT
Part Number :
AMPLA7030S-220MT
Manufacturer :
Abracon LLC
Description :
FIXED IND 22UH 2A 190 MOHM SMD
Datasheet :
AMPLA7030S-220MT.pdf
Category :
Fixed Inductors
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
830
Delivery Services :
AMPLA7030S-220MT
Comments
    AMPLA7030S-220MT Specifications
    Category:
    Fixed Inductors
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    AMPLA7030S
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    Molded
    Material-Core:
    Carbonyl Powder
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.5A
    Shielding:
    Shielded
    DCResistance(DCR):
    190mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Features:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    AMPLA7030S-220MT FAQ
    1. How to order AMPLA7030S-220MT on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the AMPLA7030S-220MT price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AMPLA7030S-220MT?
    AMPLA7030S-220MT Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.