ASPI-0403S-471M-T
ASPI-0403S-471M-T
Part Number :
ASPI-0403S-471M-T
Description :
FIXED IND 470UH 190MA 1.8OHM SMD
Datasheet :
ASPI-0403S-471M-T.pdf
In Stock :
3505
Delivery Services :
ASPI-0403S-471M-T
Comments
    ASPI-0403S-471M-T Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    ASPI-0403S
    Type:
    Wirewound
    Material-Core:
    Inductance:
    470 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    190 mA
    DCResistance(DCR):
    1.8Ohm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ASPI-0403S-471M-T FAQ
    1. How to order ASPI-0403S-471M-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ASPI-0403S-471M-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ASPI-0403S-471M-T?
    ASPI-0403S-471M-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.