ASPI-0630LR-6R8M-T15
ASPI-0630LR-6R8M-T15
Part Number :
ASPI-0630LR-6R8M-T15
Description :
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Datasheet :
ASPI-0630LR-6R8M-T15.pdf
In Stock :
722
Delivery Services :
ASPI-0630LR-6R8M-T15
Comments
    ASPI-0630LR-6R8M-T15 Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    ASPI-0630LR
    Type:
    Molded
    Material-Core:
    Carbonyl Powder
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    4.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    6A
    Shielding:
    Shielded
    DCResistance(DCR):
    60mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ASPI-0630LR-6R8M-T15 FAQ
    1. How to order ASPI-0630LR-6R8M-T15 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ASPI-0630LR-6R8M-T15 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ASPI-0630LR-6R8M-T15?
    ASPI-0630LR-6R8M-T15 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.