ASPI-0704S-271M-T
ASPI-0704S-271M-T
Part Number :
ASPI-0704S-271M-T
Description :
FIXED IND 270UH 340MA 1.64OHM SM
Datasheet :
ASPI-0704S-271M-T.pdf
In Stock :
328
Delivery Services :
ASPI-0704S-271M-T
Comments
    ASPI-0704S-271M-T Specifications
    Series:
    ASPI-0704S
    Type:
    Drum Core, Wirewound
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    270 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    340 mA
    DCResistance(DCR):
    1.64Ohm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ASPI-0704S-271M-T FAQ
    1. How to order ASPI-0704S-271M-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ASPI-0704S-271M-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ASPI-0704S-271M-T?
    ASPI-0704S-271M-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.