ASPI-104S-7R0M-T
ASPI-104S-7R0M-T
Part Number :
ASPI-104S-7R0M-T
Description :
FIXED IND 7UH 4.5A 27 MOHM SMD
Datasheet :
ASPI-104S-7R0M-T.pdf
In Stock :
209
Delivery Services :
ASPI-104S-7R0M-T
Comments
    ASPI-104S-7R0M-T Specifications
    Series:
    ASPI-104S
    Inductance:
    7 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    4.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.8A
    Shielding:
    Shielded
    DCResistance(DCR):
    27mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ASPI-104S-7R0M-T FAQ
    1. How to order ASPI-104S-7R0M-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ASPI-104S-7R0M-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ASPI-104S-7R0M-T?
    ASPI-104S-7R0M-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.