ASPI-1306T-470M-T
ASPI-1306T-470M-T
Part Number :
ASPI-1306T-470M-T
Description :
FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD
Datasheet :
ASPI-1306T-470M-T.pdf
In Stock :
500
Delivery Services :
ASPI-1306T-470M-T
Comments
    ASPI-1306T-470M-T Specifications
    Series:
    ASPI-1306T
    Inductance:
    47 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.6 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.5A
    Shielding:
    Unshielded
    DCResistance(DCR):
    86mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    9MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ASPI-1306T-470M-T FAQ
    1. How to order ASPI-1306T-470M-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ASPI-1306T-470M-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ASPI-1306T-470M-T?
    ASPI-1306T-470M-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.