ASPI-7318-4R7M-T
ASPI-7318-4R7M-T
Part Number :
ASPI-7318-4R7M-T
Description :
FIXED IND 4.7UH 5A 40 MOHM SMD
Datasheet :
ASPI-7318-4R7M-T.pdf
In Stock :
948
Delivery Services :
ASPI-7318-4R7M-T
Comments
    ASPI-7318-4R7M-T Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    5 A
    Current-Saturation(Isat):
    8A
    DCResistance(DCR):
    40mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    200 kHz
    Size/Dimension:
    ASPI-7318-4R7M-T FAQ
    1. How to order ASPI-7318-4R7M-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ASPI-7318-4R7M-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ASPI-7318-4R7M-T?
    ASPI-7318-4R7M-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.