ASPI-8040S-100M-T
ASPI-8040S-100M-T
Part Number :
ASPI-8040S-100M-T
Description :
FIXED IND 10UH 3.3A 29 MOHM SMD
Datasheet :
ASPI-8040S-100M-T.pdf
In Stock :
942
Delivery Services :
ASPI-8040S-100M-T
Comments
    ASPI-8040S-100M-T Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    ASPI-8040S
    Inductance:
    10 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.6A
    DCResistance(DCR):
    29mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    15MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ASPI-8040S-100M-T FAQ
    1. How to order ASPI-8040S-100M-T on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ASPI-8040S-100M-T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ASPI-8040S-100M-T?
    ASPI-8040S-100M-T Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.