CDC5D23BNP-150KC
CDC5D23BNP-150KC
Part Number :
CDC5D23BNP-150KC
Manufacturer :
Sumida America Components Inc.
Description :
FIXED IND 15UH 880MA 166MOHM SMD
Datasheet :
CDC5D23BNP-150KC.pdf
Category :
Fixed Inductors
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
178
Delivery Services :
CDC5D23BNP-150KC
Comments
    CDC5D23BNP-150KC Specifications
    Category:
    Fixed Inductors
    Package/Case:
    2323 (5858 Metric)
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    CDC5D23B
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    15 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    880 mA
    Current-Saturation(Isat):
    Shielding:
    Unshielded
    DCResistance(DCR):
    166mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 100°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Features:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    CDC5D23BNP-150KC FAQ
    1. How to order CDC5D23BNP-150KC on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the CDC5D23BNP-150KC price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CDC5D23BNP-150KC?
    CDC5D23BNP-150KC Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.