CDRH124NP-220MC
CDRH124NP-220MC
Part Number :
CDRH124NP-220MC
Manufacturer :
Sumida America Components Inc.
Description :
FIXED IND 22UH 2.9A 66 MOHM SMD
Datasheet :
CDRH124NP-220MC.pdf
Category :
Fixed Inductors
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
469
Delivery Services :
CDRH124NP-220MC
Comments
    CDRH124NP-220MC Specifications
    Category:
    Fixed Inductors
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    CDRH124
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.9 A
    Current-Saturation(Isat):
    Shielding:
    Shielded
    DCResistance(DCR):
    66mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 100°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Features:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    CDRH124NP-220MC FAQ
    1. How to order CDRH124NP-220MC on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the CDRH124NP-220MC price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CDRH124NP-220MC?
    CDRH124NP-220MC Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.