CL31B684KBHWPNE
CL31B684KBHWPNE
Part Number :
CL31B684KBHWPNE
Description :
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1206
Datasheet :
CL31B684KBHWPNE.pdf
In Stock :
569
Delivery Services :
CL31B684KBHWPNE
Comments
    CL31B684KBHWPNE Specifications
    Package/Case:
    1206 (3216 Metric)
    Capacitance:
    0.68 µF
    Tolerance:
    ±10%
    Voltage-Rated:
    50V
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Features:
    Open Mode
    Ratings:
    AEC-Q200
    Applications:
    Automotive
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
    Height-Seated(Max):
    Thickness(Max):
    0.071 (1.80mm)
    LeadSpacing:
    CL31B684KBHWPNE FAQ
    1. How to order CL31B684KBHWPNE on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the CL31B684KBHWPNE price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CL31B684KBHWPNE?
    CL31B684KBHWPNE Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.