CL32B105MBHNNNE
CL32B105MBHNNNE
Part Number :
CL32B105MBHNNNE
Manufacturer :
Samsung Electro-Mechanics
Description :
CAP CER 1UF 50V X7R 1210
Datasheet :
CL32B105MBHNNNE.pdf
Category :
Ceramic Capacitors
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
3169
Delivery Services :
CL32B105MBHNNNE
Comments
    CL32B105MBHNNNE Specifications
    Category:
    Ceramic Capacitors
    Package/Case:
    1210 (3225 Metric)
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    CL
    ProductStatus:
    Active
    Capacitance:
    1 µF
    Tolerance:
    ±20%
    Voltage-Rated:
    50V
    TemperatureCoefficient:
    X7R
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Features:
    Ratings:
    Applications:
    General Purpose
    FailureRate:
    MountingType:
    Surface Mount, MLCC
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
    Height-Seated(Max):
    Thickness(Max):
    0.071 (1.80mm)
    LeadSpacing:
    CL32B105MBHNNNE FAQ
    1. How to order CL32B105MBHNNNE on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the CL32B105MBHNNNE price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CL32B105MBHNNNE?
    CL32B105MBHNNNE Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.