CL32B106KAJNFNE
CL32B106KAJNFNE
Part Number :
CL32B106KAJNFNE
Description :
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Datasheet :
CL32B106KAJNFNE.pdf
In Stock :
2497
Delivery Services :
CL32B106KAJNFNE
Comments
    CL32B106KAJNFNE Specifications
    Package/Case:
    1210 (3225 Metric)
    Capacitance:
    10 µF
    Tolerance:
    ±10%
    Voltage-Rated:
    25V
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Applications:
    General Purpose
    Size/Dimension:
    0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
    Height-Seated(Max):
    Thickness(Max):
    0.106 (2.70mm)
    LeadSpacing:
    CL32B106KAJNFNE FAQ
    1. How to order CL32B106KAJNFNE on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the CL32B106KAJNFNE price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CL32B106KAJNFNE?
    CL32B106KAJNFNE Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.