CLF6045T-220M
CLF6045T-220M
Part Number :
CLF6045T-220M
Description :
FIXED IND 22UH 1.7A 93.6MOHM SMD
Datasheet :
CLF6045T-220M.pdf
In Stock :
135
Delivery Services :
CLF6045T-220M
Comments
    CLF6045T-220M Specifications
    Series:
    CLF
    ProductStatus:
    Obsolete
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.7 A
    Current-Saturation(Isat):
    1.3A
    DCResistance(DCR):
    93.6mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    CLF6045T-220M FAQ
    1. How to order CLF6045T-220M on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the CLF6045T-220M price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CLF6045T-220M?
    CLF6045T-220M Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.