CLF7045T-151M-D
CLF7045T-151M-D
Part Number :
CLF7045T-151M-D
Description :
FIXED IND 150UH 610MA 576MOHM SM
Datasheet :
CLF7045T-151M-D.pdf
In Stock :
261
Delivery Services :
CLF7045T-151M-D
Comments
    CLF7045T-151M-D Specifications
    Series:
    CLF-D
    ProductStatus:
    Active
    Inductance:
    150 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    610 mA
    Current-Saturation(Isat):
    670mA
    DCResistance(DCR):
    576mOhm Max
    Ratings:
    AEC-Q200
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 150°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    CLF7045T-151M-D FAQ
    1. How to order CLF7045T-151M-D on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the CLF7045T-151M-D price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of CLF7045T-151M-D?
    CLF7045T-151M-D Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.