DFE21CCNR47MELL
DFE21CCNR47MELL
Part Number :
DFE21CCNR47MELL
Description :
FIXED IND 0.47UH 4800MA NONAUTO
Datasheet :
DFE21CCNR47MELL.pdf
In Stock :
3519
Delivery Services :
DFE21CCNR47MELL
Comments
    DFE21CCNR47MELL Specifications
    Package/Case:
    0805 (2012 Metric)
    Series:
    DFE21CCN_EL
    Inductance:
    470 nH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    4.1 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.8A
    DCResistance(DCR):
    29mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    Size/Dimension:
    0805
    DFE21CCNR47MELL FAQ
    1. How to order DFE21CCNR47MELL on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the DFE21CCNR47MELL price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of DFE21CCNR47MELL?
    DFE21CCNR47MELL Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.