ELL-4LG4R7NA
ELL-4LG4R7NA
Part Number :
ELL-4LG4R7NA
Description :
FIXED IND 4.7UH 1.3A 90 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-4LG4R7NA.pdf
In Stock :
251
Delivery Services :
ELL-4LG4R7NA
Comments
    ELL-4LG4R7NA Specifications
    Series:
    G
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    1.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    1.1A
    DCResistance(DCR):
    90mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ELL-4LG4R7NA FAQ
    1. How to order ELL-4LG4R7NA on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ELL-4LG4R7NA price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ELL-4LG4R7NA?
    ELL-4LG4R7NA Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.