ELL-6RH390M
ELL-6RH390M
Part Number :
ELL-6RH390M
Description :
FIXED IND 39UH 550MA 410MOHM SMD
Datasheet :
ELL-6RH390M.pdf
In Stock :
303
Delivery Services :
ELL-6RH390M
Comments
    ELL-6RH390M Specifications
    Series:
    H
    Inductance:
    39 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    550 mA
    DCResistance(DCR):
    410mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ELL-6RH390M FAQ
    1. How to order ELL-6RH390M on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ELL-6RH390M price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ELL-6RH390M?
    ELL-6RH390M Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.