ELL-8TP6R8NB
ELL-8TP6R8NB
Part Number :
ELL-8TP6R8NB
Description :
FIXED IND 6.8UH 3.5A 18 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-8TP6R8NB.pdf
In Stock :
998
Delivery Services :
ELL-8TP6R8NB
Comments
    ELL-8TP6R8NB Specifications
    Package/Case:
    Nonstandard, Corner Terminals
    Series:
    P
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    3.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.5A
    DCResistance(DCR):
    18mOhm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ELL-8TP6R8NB FAQ
    1. How to order ELL-8TP6R8NB on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ELL-8TP6R8NB price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ELL-8TP6R8NB?
    ELL-8TP6R8NB Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.