ELL-8UV680M
ELL-8UV680M
Part Number :
ELL-8UV680M
Manufacturer :
Panasonic Electronic Components
Description :
FIXED IND 68UH 1.1MA 130 OHM SMD
Datasheet :
ELL-8UV680M.pdf
Category :
Fixed Inductors
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
104
Delivery Services :
ELL-8UV680M
Comments
    ELL-8UV680M Specifications
    Category:
    Fixed Inductors
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    ELL-8UV
    ProductStatus:
    Obsolete
    Type:
    Drum Core, Wirewound
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.1 mA
    Current-Saturation(Isat):
    Shielding:
    Unshielded
    DCResistance(DCR):
    130Ohm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Features:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    ELL-8UV680M FAQ
    1. How to order ELL-8UV680M on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ELL-8UV680M price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ELL-8UV680M?
    ELL-8UV680M Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.