ELL-VGG3R9N
ELL-VGG3R9N
Part Number :
ELL-VGG3R9N
Description :
FIXED IND 3.9UH 1A 150 MOHM SMD
Datasheet :
ELL-VGG3R9N.pdf
In Stock :
302
Delivery Services :
ELL-VGG3R9N
Comments
    ELL-VGG3R9N Specifications
    Series:
    G
    Inductance:
    3.9 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    1 A
    Current-Saturation(Isat):
    1.3A
    DCResistance(DCR):
    150mOhm
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    ELL-VGG3R9N FAQ
    1. How to order ELL-VGG3R9N on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the ELL-VGG3R9N price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ELL-VGG3R9N?
    ELL-VGG3R9N Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.