IXBOD1-22RD
IXBOD1-22RD
Part Number :
IXBOD1-22RD
Manufacturer :
IXYS
Description :
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2200V
Datasheet :
IXBOD1-22RD.pdf
Category :
TVS - Mixed Technology
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
3137
Delivery Services :
IXBOD1-22RD
Comments
    IXBOD1-22RD Specifications
    Category:
    TVS - Mixed Technology
    Package/Case:
    Radial
    Packaging:
    Bulk
    Series:
    ProductStatus:
    Active
    Voltage-Clamping:
    2200V (2.2kV)
    Technology:
    Mixed Technology
    NumberofCircuits:
    3
    Applications:
    High Voltage
    MountingType:
    Through Hole
    IXBOD1-22RD FAQ
    1. How to order IXBOD1-22RD on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the IXBOD1-22RD price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of IXBOD1-22RD?
    IXBOD1-22RD Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.