LQH32MN3R3K23L
LQH32MN3R3K23L
Part Number :
LQH32MN3R3K23L
Description :
FIXED IND 3.3UH 300MA 1 OHM SMD
Datasheet :
LQH32MN3R3K23L.pdf
In Stock :
337
Delivery Services :
LQH32MN3R3K23L
Comments
    LQH32MN3R3K23L Specifications
    Inductance:
    3.3 µH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    300 mA
    DCResistance(DCR):
    1Ohm Max
    Q@Freq:
    20 @ 1MHz
    Frequency-SelfResonant:
    38MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    1210 (3225 Metric)
    LQH32MN3R3K23L FAQ
    1. How to order LQH32MN3R3K23L on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH32MN3R3K23L price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH32MN3R3K23L?
    LQH32MN3R3K23L Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.