LQH32MN561J23L
LQH32MN561J23L
Part Number :
LQH32MN561J23L
Description :
FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Datasheet :
LQH32MN561J23L.pdf
In Stock :
556
Delivery Services :
LQH32MN561J23L
Comments
    LQH32MN561J23L Specifications
    Inductance:
    560 µH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    40 mA
    DCResistance(DCR):
    28Ohm Max
    Q@Freq:
    50 @ 796kHz
    Frequency-SelfResonant:
    5MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 kHz
    1210 (3225 Metric)
    LQH32MN561J23L FAQ
    1. How to order LQH32MN561J23L on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH32MN561J23L price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH32MN561J23L?
    LQH32MN561J23L Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.