LQH32NH2R7J23L
LQH32NH2R7J23L
Part Number :
LQH32NH2R7J23L
Description :
FIXED IND 2.7UH 495MA 180MOHM SM
Datasheet :
LQH32NH2R7J23L.pdf
In Stock :
419
Delivery Services :
LQH32NH2R7J23L
Comments
    LQH32NH2R7J23L Specifications
    Inductance:
    2.7 µH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    495 mA
    DCResistance(DCR):
    180mOhm Max
    Q@Freq:
    20 @ 1MHz
    Frequency-SelfResonant:
    70MHz
    Ratings:
    AEC-Q200
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    1210 (3225 Metric)
    LQH32NH2R7J23L FAQ
    1. How to order LQH32NH2R7J23L on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH32NH2R7J23L price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH32NH2R7J23L?
    LQH32NH2R7J23L Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.