LQH43MN331J03L
LQH43MN331J03L
Part Number :
LQH43MN331J03L
Description :
FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD
Datasheet :
LQH43MN331J03L.pdf
In Stock :
465
Delivery Services :
LQH43MN331J03L
Comments
    LQH43MN331J03L Specifications
    Package/Case:
    1812 (4532 Metric)
    Series:
    LQH43
    Inductance:
    330 µH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    95 mA
    Current-Saturation(Isat):
    Shielding:
    Unshielded
    DCResistance(DCR):
    8.2Ohm Max
    Q@Freq:
    40 @ 796kHz
    Frequency-SelfResonant:
    3.6MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    Size/Dimension:
    1812
    LQH43MN331J03L FAQ
    1. How to order LQH43MN331J03L on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH43MN331J03L price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH43MN331J03L?
    LQH43MN331J03L Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.