LQH44PH221MPRL
LQH44PH221MPRL
Part Number :
LQH44PH221MPRL
Manufacturer :
Murata Electronics
Description :
FIXED IND 220UH 280MA 3.78OHM SM
Datasheet :
LQH44PH221MPRL.pdf
Category :
Fixed Inductors
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
529
Delivery Services :
LQH44PH221MPRL
Comments
    LQH44PH221MPRL Specifications
    Category:
    Fixed Inductors
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    LQH32
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    Drum Core, Wirewound
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    220 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    280 mA
    Current-Saturation(Isat):
    330mA
    Shielding:
    Shielded
    DCResistance(DCR):
    3.78Ohm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    4MHz
    Ratings:
    AEC-Q200
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Features:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    LQH44PH221MPRL FAQ
    1. How to order LQH44PH221MPRL on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH44PH221MPRL price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH44PH221MPRL?
    LQH44PH221MPRL Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.