LQH44PH330MPRL
LQH44PH330MPRL
Part Number :
LQH44PH330MPRL
Description :
FIXED IND 33UH 740MA 552MOHM SMD
Datasheet :
LQH44PH330MPRL.pdf
In Stock :
895
Delivery Services :
LQH44PH330MPRL
Comments
    LQH44PH330MPRL Specifications
    Package/Case:
    Nonstandard
    Series:
    LQH32
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    740 mA
    Current-Saturation(Isat):
    880mA
    DCResistance(DCR):
    552mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    12MHz
    Ratings:
    AEC-Q200
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    LQH44PH330MPRL FAQ
    1. How to order LQH44PH330MPRL on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH44PH330MPRL price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH44PH330MPRL?
    LQH44PH330MPRL Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.