LQH44PN2R2MP0L
LQH44PN2R2MP0L
Part Number :
LQH44PN2R2MP0L
Description :
FIXED IND 2.2UH 1.8A 58.8MOHM SM
Datasheet :
LQH44PN2R2MP0L.pdf
In Stock :
542
Delivery Services :
LQH44PN2R2MP0L
Comments
    LQH44PN2R2MP0L Specifications
    Package/Case:
    Nonstandard
    Series:
    LQH44
    ProductStatus:
    Last Time Buy
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.8 A
    Current-Saturation(Isat):
    2.5A
    Shielding:
    Shielded
    DCResistance(DCR):
    58.8mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    70MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 85°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    Size/Dimension:
    1515 (4040 Metric)
    LQH44PN2R2MP0L FAQ
    1. How to order LQH44PN2R2MP0L on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH44PN2R2MP0L price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH44PN2R2MP0L?
    LQH44PN2R2MP0L Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.