LQH44PN2R2MPRL
LQH44PN2R2MPRL
Part Number :
LQH44PN2R2MPRL
Description :
FIXED IND 2.2UH 3300MA NONAUTO
Datasheet :
LQH44PN2R2MPRL.pdf
In Stock :
965
Delivery Services :
LQH44PN2R2MPRL
Comments
    LQH44PN2R2MPRL Specifications
    Package/Case:
    1616 (4040 Metric)
    Series:
    LQH44
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.4 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.3A
    DCResistance(DCR):
    42mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    55MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    1616
    LQH44PN2R2MPRL FAQ
    1. How to order LQH44PN2R2MPRL on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the LQH44PN2R2MPRL price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of LQH44PN2R2MPRL?
    LQH44PN2R2MPRL Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.