MPL-SE5040-4R7
MPL-SE5040-4R7
Part Number :
MPL-SE5040-4R7
Description :
FIXED IND 4.7UH 4.3A 33 MOHM SMD
Datasheet :
MPL-SE5040-4R7.pdf
In Stock :
602
Delivery Services :
MPL-SE5040-4R7
Comments
    MPL-SE5040-4R7 Specifications
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    CurrentRating(Amps):
    4.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    5A
    DCResistance(DCR):
    33mOhm
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    MPL-SE5040-4R7 FAQ
    1. How to order MPL-SE5040-4R7 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the MPL-SE5040-4R7 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of MPL-SE5040-4R7?
    MPL-SE5040-4R7 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.