MPXV1D0630L220
MPXV1D0630L220
Part Number :
MPXV1D0630L220
Description :
FIXED IND 22UH 2.7A 186.3MOHM SM
Datasheet :
MPXV1D0630L220.pdf
In Stock :
914
Delivery Services :
MPXV1D0630L220
Comments
    MPXV1D0630L220 Specifications
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.7 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.5A
    DCResistance(DCR):
    186.3mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    9.6MHz
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 155°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    MPXV1D0630L220 FAQ
    1. How to order MPXV1D0630L220 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the MPXV1D0630L220 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of MPXV1D0630L220?
    MPXV1D0630L220 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.