MPXV1D0830L3R3
MPXV1D0830L3R3
Part Number :
MPXV1D0830L3R3
Description :
FIXED IND 3.3UH 8.9A 22.3MOHM SM
Datasheet :
MPXV1D0830L3R3.pdf
In Stock :
994
Delivery Services :
MPXV1D0830L3R3
Comments
    MPXV1D0830L3R3 Specifications
    Inductance:
    3.3 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    8.9 A
    Current-Saturation(Isat):
    12.5A
    DCResistance(DCR):
    22.3mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    24MHz
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 155°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    MPXV1D0830L3R3 FAQ
    1. How to order MPXV1D0830L3R3 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the MPXV1D0830L3R3 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of MPXV1D0830L3R3?
    MPXV1D0830L3R3 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.