NRS6012T220MMGJ
NRS6012T220MMGJ
Part Number :
NRS6012T220MMGJ
Description :
FIXED IND 22UH 650MA 558MOHM SMD
Datasheet :
NRS6012T220MMGJ.pdf
In Stock :
346
Delivery Services :
NRS6012T220MMGJ
Comments
    NRS6012T220MMGJ Specifications
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    650 mA
    Current-Saturation(Isat):
    760mA
    DCResistance(DCR):
    558mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    12MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    NRS6012T220MMGJ FAQ
    1. How to order NRS6012T220MMGJ on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the NRS6012T220MMGJ price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of NRS6012T220MMGJ?
    NRS6012T220MMGJ Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.