NRS6012T330MMGJ
NRS6012T330MMGJ
Part Number :
NRS6012T330MMGJ
Description :
FIXED IND 33UH 550MA 696MOHM SMD
Datasheet :
NRS6012T330MMGJ.pdf
In Stock :
950
Delivery Services :
NRS6012T330MMGJ
Comments
    NRS6012T330MMGJ Specifications
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    550 mA
    Current-Saturation(Isat):
    590mA
    DCResistance(DCR):
    696mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    8MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -25°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    NRS6012T330MMGJ FAQ
    1. How to order NRS6012T330MMGJ on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the NRS6012T330MMGJ price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of NRS6012T330MMGJ?
    NRS6012T330MMGJ Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.