NRS6014T1R2NMGGV
NRS6014T1R2NMGGV
Part Number :
NRS6014T1R2NMGGV
Description :
FIXED IND 1.2UH 2.75A 50.4 MOHM
Datasheet :
NRS6014T1R2NMGGV.pdf
In Stock :
956
Delivery Services :
NRS6014T1R2NMGGV
Comments
    NRS6014T1R2NMGGV Specifications
    Inductance:
    1.2 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    2.75 A
    Current-Saturation(Isat):
    4A
    DCResistance(DCR):
    50.4mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    77MHz
    Ratings:
    AEC-Q200
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    NRS6014T1R2NMGGV FAQ
    1. How to order NRS6014T1R2NMGGV on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the NRS6014T1R2NMGGV price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of NRS6014T1R2NMGGV?
    NRS6014T1R2NMGGV Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.