NRS6045T4R5MMGKV
NRS6045T4R5MMGKV
Part Number :
NRS6045T4R5MMGKV
Description :
FIXED IND 4.5UH 3.1A 39 MOHM SMD
Datasheet :
NRS6045T4R5MMGKV.pdf
In Stock :
1945
Delivery Services :
NRS6045T4R5MMGKV
Comments
    NRS6045T4R5MMGKV Specifications
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk
    Inductance:
    4.5 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.1 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.4A
    DCResistance(DCR):
    39mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    25MHz
    Ratings:
    AEC-Q200
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    NRS6045T4R5MMGKV FAQ
    1. How to order NRS6045T4R5MMGKV on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the NRS6045T4R5MMGKV price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of NRS6045T4R5MMGKV?
    NRS6045T4R5MMGKV Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.