NS12565T330MN
NS12565T330MN
Part Number :
NS12565T330MN
Manufacturer :
Taiyo Yuden
Description :
FIXED IND 33UH 3.22A 46.8MOHM SM
Datasheet :
NS12565T330MN.pdf
Category :
Fixed Inductors
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
487
Delivery Services :
NS12565T330MN
Comments
    NS12565T330MN Specifications
    Category:
    Fixed Inductors
    Package/Case:
    Nonstandard
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    NS
    ProductStatus:
    Active
    Type:
    Drum Core, Wirewound
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.22 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.89A
    Shielding:
    Shielded
    DCResistance(DCR):
    46.8mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    9.1MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Features:
    MountingType:
    Surface Mount
    Size/Dimension:
    NS12565T330MN FAQ
    1. How to order NS12565T330MN on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the NS12565T330MN price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of NS12565T330MN?
    NS12565T330MN Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.