P6SMBJ22CA
P6SMBJ22CA
Part Number :
P6SMBJ22CA
Datasheet :
P6SMBJ22CA.pdf
In Stock :
3815
Delivery Services :
P6SMBJ22CA
Comments
    P6SMBJ22CA Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    22V
    Voltage-Breakdown(Min):
    24.4V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    35.5V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    16.9A
    Power-PeakPulse:
    600W
    OperatingTemperature:
    -50°C ~ 150°C (TJ)
    MountingType:
    Surface Mount
    P6SMBJ22CA FAQ
    1. How to order P6SMBJ22CA on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the P6SMBJ22CA price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of P6SMBJ22CA?
    P6SMBJ22CA Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.