P6SMBJ43CA
P6SMBJ43CA
Part Number :
P6SMBJ43CA
Datasheet :
P6SMBJ43CA.pdf
In Stock :
3392
Delivery Services :
P6SMBJ43CA
Comments
    P6SMBJ43CA Specifications
    Voltage-ReverseStandoff(Typ):
    43V
    Voltage-Breakdown(Min):
    47.8V
    Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
    69.4V
    Current-PeakPulse(10/1000µs):
    8.6A
    Power-PeakPulse:
    600W
    OperatingTemperature:
    -50°C ~ 150°C (TJ)
    MountingType:
    Surface Mount
    P6SMBJ43CA FAQ
    1. How to order P6SMBJ43CA on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the P6SMBJ43CA price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of P6SMBJ43CA?
    P6SMBJ43CA Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.