RA73F2A191RBTD
RA73F2A191RBTD
Part Number :
RA73F2A191RBTD
Description :
RA73F 2A 191R 0.1% 5K RL
Datasheet :
RA73F2A191RBTD.pdf
Delivery Services :
RA73F2A191RBTD
Comments
    RA73F2A191RBTD Specifications
    Resistance:
    191 Ohms
    Tolerance:
    ±0.1%
    Power(Watts):
    1W
    TemperatureCoefficient:
    25ppm/°C
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 155°C
    Ratings:
    Size/Dimension:
    0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
    Height-Seated(Max):
    0.023 (0.58mm)
    NumberofTerminations:
    RA73F2A191RBTD FAQ
    1. How to order RA73F2A191RBTD on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the RA73F2A191RBTD price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RA73F2A191RBTD?
    RA73F2A191RBTD Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.