RA73F2A604RBTD
RA73F2A604RBTD
Part Number :
RA73F2A604RBTD
Description :
RA73F 2A 604R 0.1% 5K RL
Datasheet :
RA73F2A604RBTD.pdf
Delivery Services :
RA73F2A604RBTD
Comments
    RA73F2A604RBTD Specifications
    Resistance:
    604 Ohms
    Tolerance:
    ±0.1%
    Power(Watts):
    1W
    TemperatureCoefficient:
    25ppm/°C
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 155°C
    Ratings:
    Size/Dimension:
    0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
    Height-Seated(Max):
    0.023 (0.58mm)
    NumberofTerminations:
    RA73F2A604RBTD FAQ
    1. How to order RA73F2A604RBTD on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the RA73F2A604RBTD price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RA73F2A604RBTD?
    RA73F2A604RBTD Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.