RN732ATTD3302F100
RN732ATTD3302F100
Part Number :
RN732ATTD3302F100
Manufacturer :
KOA Speer Electronics, Inc.
Description :
RES 33K OHM 1% 1/10W 0805
Datasheet :
RN732ATTD3302F100.pdf
Category :
Chip Resistor - Surface Mount
Unit Price :
Request a Quote
In Stock :
4000
Delivery Services :
RN732ATTD3302F100
Comments
    RN732ATTD3302F100 Specifications
    Category:
    Chip Resistor - Surface Mount
    Package/Case:
    0805 (2012 Metric)
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    RN73
    ProductStatus:
    Last Time Buy
    Resistance:
    33 kOhms
    Tolerance:
    ±1%
    Power(Watts):
    0.1W, 1/10W
    Composition:
    Thin Film
    Features:
    Moisture Resistant
    TemperatureCoefficient:
    ±100ppm/°C
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 155°C
    Ratings:
    Size/Dimension:
    0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
    Height-Seated(Max):
    0.024 (0.60mm)
    NumberofTerminations:
    RN732ATTD3302F100 FAQ
    1. How to order RN732ATTD3302F100 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the RN732ATTD3302F100 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RN732ATTD3302F100?
    RN732ATTD3302F100 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.